Soutěž

Soutěžte o slevu na nákup zboží

Soutěžte o slevu na nákup zboží v hodnotě 100 Kč nebo malý dárek pro 5 soutěžících

JAK SOUTĚŽIT?

1.  Odpovězte na otázku, které konkrétní zboží (tašku, peněženku, doplňky nebo jiné zboží z nabídky našeho eshopu www.newbag.cz) byste doporučila koupit svému muži nebo příteli

2.  Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
naší FB stránky https://www.facebook.com/DASTR-950926064943370/ a Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.

Podmínky soutěže:

Tato soutěž trvá od 2.9.2018 do 31.10.2018

Vítězové byli kontaktováni soukromou zprávou dne 28.11.2018. Podmínky splnili tito soutěžící: Lenka, Martina, Yveta, Karolína, Blanka a Lucka. Soutěžící většinou neměli povolené ve svém profilu veřejné sdílení.

Osoby mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce. V případě osob mladších 15 let může činit úkony za nezletilého pouze jeho zákonný zástupce.
Každý soutěží sám za sebe a pouze z jedné e-mailové adresy nebo z jednoho FB profilu. Soutěžící, kteří si snaží zvýšit šanci častějšími komentáři, sdílením, hraním z více profilů apod. budou z losování vyřazení.
Je třeba, aby  měl soutěžící zviditelněné lajkování a sdílení a byla možná kontrola při losování.
Doručovací adresa pro zaslání výhry může být kdekoli v České republice nebo na Slovensku, jinam do zahraničí výhry neposíláme.

Výhry nejsou právně vymahatelné.
Máme právo na změnu výhry, pokud nastaly okolnosti, které původní výhru věnovat neumožňují.
Za odeslání výhry odpovídá provozovatel, za dopravení výhry zvolený a placený přepravce.

Provozovatel soutěží je Daniela Stredáková, IČO: 68277326

U soutěží, které probíhají i na Facebook.com platí, že společnost Facebook není pořadatelem těchto soutěží ani jejich částí a nijak s nimi nesouvisí.